preloder

TWOJA WIZYTÓWKA W BIZNESIE

FOTOGRAFIA

KOMERCYJNA

SESJA REKLAMOWA

SESJA FOODOWA

SESJA PRODUKTOWA

NIESZTAMPOWE ZDJĘCIA REKLAMOWE

DOPASOWANE INDYWIDUALNIE

DO TWOICH POTRZEB

SESJA KOMERCYJNA

Komercyjna sesja zdjęciowa to idealny sposób na zdobycie materiałów, które pomogą wypromować Twoją firmę, sprzedawać produkty, a przede wszystkim budować dobre relacje z klientami. Każde zlecenie fotograficzne jest inne, a my specjalizujemy się w fotografii komercyjnej dopasowanej do Twojej firmy, niezależnie od tego czy jesteś małą firmą, czy globalną marką. Współpracujemy z drobnymi przedsiębiorcami, pomagając im za pomocą zdjęć wypromować markę. Pracujemy także z globalnymi firmami i markami z sektora finansowego, prawnego, IT które potrzebują nie tylko profesjonalnych portretów prezesa, zarządu i kluczowych pracowników. Nasze kreatywne ujęcia pozwolą Wam zaprezentować usługi w broszurach firmowych i kampaniach reklamowych.

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Zdjęcia reklamowe realizujemy na potrzeby kampanii reklamowych naszych klientów. Tworzymy zdjęcia na billboardy, raporty roczne banków, fotografie do reklam w mediach społecznościowych, zdjęcia foodowe i tym podobne. Zazwyczaj na potrzeby tak dużych realizacji korzystamy z pomocy zaprzyjaźnionych stylistów czy profesjonalnych oświetleniowców. Pomagamy w znalezieniu planu zdjęciowego – współpracujemy z grupą profesjonalnych kierowników lokacji, którzy pomogą zorganizować najlepsze i najtrafniejsze miejsca. Zajmujemy się znalezieniem odpowiednich modeli, lektorów do filmu. Sesje reklamowe wykonujemy przy ścisłej współpracy z klientem, przygotowujemy plany oraz brief po to, aby maksymalnie sprostać Waszym oczekiwaniom.

Jeżeli szukacie kreatywnych zdjęć portretowych pracowników, zdjęć korporacyjnych wykonanych na potrzeby firmowej strony internetowej, zdjęć do raportu rocznego czy prasy, fotografii i filmów reklamowych, to zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?

+48 604 150 560

Otwarte Pon – Sb

08:00 – 20:00

Potrzebujesz wyceny?

biuro@fotografiawbiznesie.pl