preloder

TWOJA WIZYTÓWKA W BIZNESIE

FOTOGRAFIA

KORPORACYJNA

WIZERUNEK FIRMY

Daj się poznać i zdobądź zaufanie klientów.

ZADBAJ O POZYTYWNE RELACJE

Sukces firmy buduje nie tylko świetne zarządzanie ale też zespół ludzi ją tworzący.

NIESZTAMPOWE ZDJĘCIA BIZNESOWE

DOPASOWANE INDYWIDUALNIE

DO TWOICH POTRZEB

SESJA WIZERUNKOWA FIRMY

Każda firma potrzebuje zdjęć lokalizacji i pracowników, uchwyconych w sposób, który odda profesjonalnie i autentycznie charakter codziennej pracy. Zdjęcia wizerunkowe firmy doskonale sprawdzą się w broszurach, witrynach internetowych, reklamach i dokumentach wewnętrznych. Poza klasycznymi headshot’ami czy szerszymi portretami korporacyjnymi oferujemy zdjęcia w przestrzeni biurowej, będące połączeniem zapotrzebowania na zdjęcia lokalizacji oraz pracowników. Pracownicy pozujący w przestrzeni biurowej dają odbiorcy poczucie większej otwartości na klienta, pozwalają lepiej się poznać i wzbudzić zaufanie. To doskonała wizytówka, która zachęca klientów do bliższych relacji. Dzięki niej polepszamy wizerunek i nawiązujemy nowe kontakty biznesowe wyróżniając się wśród konkurencji. Sesja wizerunkowa jest wielką, firmową przygodą co pomaga zacieśnić relacje ze współpracownikami.

WSPIERAMY TWÓJ BIZNES

Kompleksowo wykonujemy także zdjęcia oraz filmy z wydarzeń firmowych, konferencji, spotkań poza siedzibą firmy czy eventów.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem fotografów i filmowców z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy korporacyjne oraz komercyjne sesje fotograficzne w całej Polsce, dla globalnych firm i organizacji oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości, kreatywnych zdjęć oraz filmów korporacyjnych i komercyjnych o unikalnym stylu.

Jeżeli szukacie kreatywnych zdjęć portretowych pracowników, zdjęć korporacyjnych wykonanych na potrzeby firmowej strony internetowej, zdjęć do raportu rocznego czy prasy, fotografii i filmów reklamowych, to zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?

+48 604 150 560

Otwarte Pon – Sb

08:00 – 20:00

Potrzebujesz wyceny?

biuro@fotografiawbiznesie.pl